feed-image -

Reklama

Finanse


UKNF: Porozumienie na rzecz rozwoju blockchain
wtorek, 04 czerwca 2019 08:47

3 czerwca Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) poinformował o zawarciu porozumienia o współpracy z Centrum Badań nad Prawnymi Aspektami Technologii Blockchain – jednostką organizacyjną Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Add a comment

Więcej…
 
Grupa PZU zaprzecza sugestiom w sprawie Regent Warsaw Hotel
wtorek, 04 czerwca 2019 08:46

Ani PZU, ani PZU TFI nie startowały w przetargu opisywanym w artykule „Pulsu Biznesu” z 3 czerwca pt. „Pekao i PZU urządzą Naczelnika”, nie wybrano PZU TFI na wyłączność, PZU TFI nie prowadziło rozmów w tej sprawie – napisał ubezpieczyciel w poniedziałkowym oświadczeniu.

Add a comment

Więcej…
 
PFR: 17 podmiotów wpisanych do ewidencji PPK
poniedziałek, 03 czerwca 2019 08:55

Siedemnaście podmiotów zarządzających zostało dotychczas wpisanych przez Polski Fundusz Rozwoju (PFR) do ewidencji Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Kolejny oczekuje na wpis.

Add a comment

Więcej…
 
PPK: Union Investment TFI wpisane do ewidencji
piątek, 31 maja 2019 08:32

Decyzją Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) Union Investment TFI i Santander TFI zostały wpisane do ewidencji instytucji, które mogą oferować Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Wpis do ewidencji prowadzonej przez PFR otwiera drogę do prowadzenia PPK.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Podział zysku zgodnie z rekomendacją zarządu
poniedziałek, 27 maja 2019 08:58

24 maja odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie (ZWZ) PZU SA. Akcjonariusze ubezpieczyciela podjęli decyzję m.in. o podziale zysku za ubiegły rok zgodnie z rekomendacją zarządu.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Udziałowcy zdecydują o dywidendzie i wynagrodzeniu władz
piątek, 24 maja 2019 08:49

24 maja odbędzie się Zwyczajne Walne Zgromadzenie (ZWZ) PZU SA. Podczas obrad akcjonariusze ubezpieczyciela zdecydują m.in. o podziale zysku za ubiegły rok i zmianach postanowień statutowych dotyczących wynagrodzenia członków zarządu.

Add a comment

Więcej…
 
KUKE: Problemy z terminowymi płatnościami we Włoszech
piątek, 24 maja 2019 08:48

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) radzi firmom eksportującym na włoski rynek, aby pamiętali o częstych opóźnieniach w płatnościach tamtejszych odbiorców. KUKE obsługuje wiele polskich przedsiębiorstw, którze korzystają z ubezpieczenia zapłaty należności przez włoskich kontrahentów.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: 73 niewypłacalności w kwietniu
czwartek, 23 maja 2019 08:46

W kwietniu 2019 roku w oficjalnych źródłach (Monitorach Sądowych i Gospodarczych) opublikowano informację o 73 niewypłacalnych polskich firmach. Rok wcześniej ogłoszono niewypłacalność 76 podmiotów (-4% r/r) – podał Euler Hermes.

Add a comment

Więcej…
 
Pekao TFI: Wniosek o wpis do ewidencji PPK
środa, 22 maja 2019 08:37

21 maja Pekao TFI złożyło wniosek o wpis do ewidencji Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) prowadzonej przez Polski Fundusz Rozwoju. Na portalu mojePPK zaprezentowane będą wszystkie instytucje oferujące prowadzenie i zarządzanie PPK.

Add a comment

Więcej…
 
Serwis PZU dla pracodawców dotyczący PPK już działa
środa, 22 maja 2019 08:34

PZU uruchomił dla pracodawców internetowy serwis ppk.pzu.pl do obsługi Pracowniczych Planów Kapitałowych, który umożliwia m.in. zawierania online umów o zarządzanie i prowadzenie PPK, a także zgłaszania pracowników do programu – poinformował we wtorek Marcin Żółtek, odpowiedzialny w Grupie PZU za PPK.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 194

Macif Życie: Mariusz Czajka członkiem zarządu ds. ryzyka

6 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Mariusza Czajki na stanowisko członka zarządu Macif Życie...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Justyna Wajs zastąpiła Małgorzatę MakulskąMałgorzata Makulska
Justyna Wajs

Małgorzata Makulska, członek zarządu Ergo Hestii, po 27 latach zakończyła współpracę z ubezpieczycielem z powodów...


czytaj dalej

Najczęściej czytane

Marsh: Rośnie liczba roszczeń z polis W&I

Od 2016 r. widoczny jest wzrost liczby roszczeń zgłaszanych z tytułu ubezpieczeń oświadczeń i zapewnień (Warranty & Indemnity, W&I) w regionie...


czytaj dalej

Rosja: Przyspieszenie testów samochodów bez kierowcy

Yandex, rosyjski odpowiednik Google, poinformował, że rozważa rozszerzenie swojej floty samoprowadzących się samochodów do 1000 w ciągu...


czytaj dalej

UFG: Nowe przepisy nie spowodują podwyżki składek

14 sierpnia prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 19 lipca 2019 r. o szczególnych uprawnieniach osób poszkodowanych w przypadku...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Nic się nie stanie?

20 sierpnia ukazał się 80. odcinek „Rozmów bez Asekuracji”. Gościem podcastu był Marcin Tarczyński, analityk Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Inspiracją...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook