feed-image -

Reklama

Aktualności
FPP i CALPE: Reforma OFE i PPK ożywią rynek kapitałowy
środa, 12 czerwca 2019 08:34

Zdaniem Federacji Przedsiębiorców Polskich (FPP) oraz Centrum Analiz Legislacyjnych i Polityki Ekonomicznej (CALPE), wdrożenie zaproponowanej przez rząd reformy OFE może zwiększyć poziom aktywów emerytalnych Polaków do 17% PKB.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Ryzyko powodzi niechętnie ubezpieczane
środa, 12 czerwca 2019 08:34

Ubezpieczyciele niezbyt chętnie udzielają ochrony mieniu znajdującemu się na terenie nawiedzonym w przeszłości przez powódź lub zagrożonemu takim ryzykiem – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
XIII Forum Assistance: Technologia i klient
wtorek, 11 czerwca 2019 08:45

Większość uczestników XIII Forum Assistance, które odbyło się 3 czerwca, nie miała wątpliwości, że technologia zdominowała i ułatwiła nasze życie, jednocześnie rewolucjonizując wiele jego aspektów. Jednak jak na razie nie jest w stanie zastąpić empatii, życzliwości, czyli tzw. ludzkiej twarzy, której klienci także oczekują od usług i które nadają im dodatkowej wartości.

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: Laur dla Raportu Rocznego 2017
wtorek, 11 czerwca 2019 08:45

Raport Roczny Grupy Ergo Hestia 2017 pt. „Poznanie. Trajectory of bodies” otrzymał złoto w kategorii Design (Brand Identity) w konkursie Klubu Twórców Reklamy (KTR). Zwycięska publikacja to efekt współpracy artystki Agnieszki Mastalerz, laureatki Nagrody Specjalnej prezesa Grupy Ergo Hestia Piotra M. Śliwickiego w 16. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii (APH) oraz graficzki Aleksandry Matyas. Zwyciężczynie odebrały złoty miecz KTR podczas uroczystej gali finałowej, która odbyła się 7 czerwca w Warszawie.

Add a comment
Więcej…
 
SGH: 3 dni na zgłoszenie uczestnictwa w Podyplomowych Studiach Ubezpieczeń
wtorek, 11 czerwca 2019 08:44

Do 13 czerwca można zgłaszać chęć uczestnictwa w kolejnej edycji Podyplomowych Studiów Ubezpieczeń prowadzonych w Szkole Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie. Studia od lat wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem prof. dr hab. Tadeusz Szumlicz.

Add a comment

Więcej…
 
Colonnade Insurance: Ubezpieczenia wobec współczesnych wyzwań
wtorek, 11 czerwca 2019 08:43

Colonnade Insurance wskazuje, w jaki sposób ubezpieczyciele reagują na nowe trendy, takie jak wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań czy wyzwania związane ze środowiskiem.

Add a comment

Więcej…
 
AXA: Co robić w razie szkody w domu lub mieszkaniu
wtorek, 11 czerwca 2019 08:42

Eksperci AXA Polska opublikowali poradnik na temat tego, jak postępować w przypadku szkody, aby jak najszybciej otrzymać odszkodowanie.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Rusza modernizacja Prokuracji Starej w Wenecji
wtorek, 11 czerwca 2019 08:42

Rozpoczyna się renowacja historycznego budynku Prokuracji Starej na Placu św. Marka w Wenecji. Działanie, które jest częścią większego planu Generali i dotyczy weneckiego obszaru Marciana, obejmuje również tamtejsze Ogrody Królewskie. Modernizacja odbędzie się według projektu pracowni David Chipperfield Architects.

Add a comment
Więcej…
 
Swiss Re: Debiut giełdowy spółki zależnej
wtorek, 11 czerwca 2019 08:41

Swiss Re, drugi największy na świecie reasekurator, dopina plany wprowadzenia na giełdę w Londynie swojego wartego 3,5 mld funtów biznesu życiowego w Wlk. Brytanii. Dzięki temu będzie on podlegał korzystniejszemu reżimowi regulacyjnemu i zyska łatwiejszy dostęp do kapitału, aby finansować swoją ekspansję.

Add a comment

Więcej…
 
Regulacje dla UTO bez większego wpływu
wtorek, 11 czerwca 2019 08:24

Według ubezpieczycieli nowe regulacje dotyczące urządzeń transportu osobistego (UTO), których wprowadzenie zapowiedziało Ministerstwo Infrastruktury i Transportu, nie będą miały większego wpływu na ubezpieczenia – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 3543

UNIQA Polska: Adam Łoziak wiceprezesem na kolejne trzy lata

Rada nadzorcza spółek UNIQA w Polsce postanowiła przedłużyć mandat Adama Łoziaka na stanowisku wiceprezesa na kolejną trzyletnią kadencję.

O...


czytaj dalej

Allianz Polska: Matthias Baltin zatwierdzony na stanowisku prezesa

11 czerwca Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Matthiasa Florianusa Paula Baltina na stanowisko prezesa...


czytaj dalej

Aviva: Zmian personalnych ciąg dalszy

Dyrektor finansowy Avivy Tom Stoddard ustąpi ze stanowiska z końcem czerwca. Jest to drugi ruch kadrowy na najwyższych stanowiskach w tym roku, po...


czytaj dalej

Liferay: Inwestycja w UX pozwala zaoszczędzić nawet 10 mln zł rocznie

Firmy z branży ubezpieczeniowej poszukają skutecznych rozwiązań, które umożliwiają wykorzystywanie danych z systemów backendowych do tworzenia...


czytaj dalej

Insurance Forum: Branża podyskutuje o klimacie i nowej mobilności

W czwartek 13 czerwca 2019 r. zebrała się Rada Programowa Insurance Forum. Konferencja odbędzie się w październiku po raz czternasty....


czytaj dalej

CUK Ubezpieczenia: Aplikacja mobilna już dostępna

CUK Ubezpieczenia wprowadziło aplikację mobilną, dzięki której każdy klient będzie mieć ubezpieczenia w swoim smartfonie.

Aplikacja zapewnia...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook