feed-image -

Aktualności
MSWiA: Konferencja z wojewodami ws. pomocy poszkodowanym
środa, 20 września 2017 08:59

Realizowanie pomocy finansowej dla poszkodowanych oraz kwestie związane z wystąpieniem o środki z Funduszu Solidarności były tematami wtorkowej wideokonferencji ministra SWiA Mariusza Błaszczaka z wojewodami kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i pomorskim.

Add a comment
Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Ochrona dla pożyczkobiorców ING BSK
środa, 20 września 2017 08:57

Pożyczkobiorcy ING Banku Śląskiego (ING BSK) – zarówno indywidualni, jak i firmowi – mogą teraz zabezpieczyć się na wypadek niespodziewanych wydarzeń, nabywając polisy Nationale-Nederlanden umożliwiające spłaty należności. Nowe produkty to kolejny element strategicznego partnerstwa obu podmiotów.

Add a comment

Więcej…
 
Prevoir: Kredyt hipoteczny z własną polisą
środa, 20 września 2017 08:55

Rekomendacja U dotycząca dobrych praktyk w bancassurance obowiązuje od ponad 2 lat. Jednak zdaniem ekspertów Prévoir nadal wiele osób nie wie, że przy wnioskowaniu o kredyt hipoteczny nie musi kupować polisy na życie w tym samym banku.

Add a comment

Więcej…
 
Analizy Online: 1,34 bln złotych oszczędności gospodarstw domowych
środa, 20 września 2017 08:54

Z danych zebranych przez Analizy Online z ośmiu segmentów rynku wynika, że w II kwartale tego roku wartość oszczędności gospodarstw domowych znów wzrosła do poziomu 1,34 bln zł. W porównaniu z I kw. oznacza to wzrost o +18,3 mld zł (+1,4%). W ujęciu rocznym dynamika wyniosła +11%, co odpowiada kwocie +131 mld zł.

Add a comment

Więcej…
 
Świat: Niech bogaci zapłacą za kataklizmy
środa, 20 września 2017 08:53

Zniszczenia spowodowane przez huragan Irma na Karaibach zaostrzą żądania ze strony małych wyspiarskich krajów wobec głównych konsumentów paliw kopalnych, by te pomogły im radzić sobie ze szkodami, których sprawstwo da się przypisać zmianom klimatycznym.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Trudniej o gwarancje
środa, 20 września 2017 08:52

Potencjalne ryzyko strat na zabezpieczeniach dla branży budowlanej skłoniło część ubezpieczycieli do zaostrzenia polityki w segmencie gwarancji – twierdzi „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Szybki wzrost KUKE
środa, 20 września 2017 08:45

Od początku stycznia do końca sierpnia Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych ubezpieczyła transakcje o wartości 24,5 mld zł. Był to rezultat o 19% lepszy od uzyskanego rok wcześniej – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
AXA: Ubezpieczenie parametryczne dla podróżujących
środa, 20 września 2017 08:45

AXA jest pierwszą dużą grupą ubezpieczeniową, która zaoferuje produkt oparty na technologii blockchain – podał Bankier.pl.

Add a comment

Więcej…
 
VIG Polska: Prof. Marek Belka w radach nadzorczych Compensy i InterRisk
wtorek, 19 września 2017 08:54

5 września profesor Marek Belka, były prezes Rady Ministrów oraz Narodowego Banku Polskiego, dołączył do rad nadzorczych spółek ubezpieczeniowych Compensa TU. Dzień później wszedł w skład RN InterRisk.

- Jesteśmy bardzo dumni, że pan profesor podjął się współpracy z Grupą VIG jako członek rad nadzorczych trzech przynależących do niej polskich spółek. Z pewnością jego ogromne krajowe i międzynarodowe doświadczenie przyniesie znaczące korzyści dla Vienna Insurance Group. Ponadto wierzymy, że jego dogłębna znajomość sektora finansowego przyczyni się do realizacji przez polskie spółki założonych celów rozwojowych – skomentował Franz Fuchs, dyrektor generalny Vienna Insurance Group Polska.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Prezydent chce powołania funduszu klęskowego
wtorek, 19 września 2017 08:53

17 września w Spale pod Tomaszowem Mazowieckim podczas Dożynek Prezydenckich prezydent Andrzej Duda zaapelował o stworzenie funduszu klęskowego.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 3072

Aviva: Andrzej Oślizło odchodzi

Z dniem 13 października Andrzej Oślizło, od 2015 roku wiceprezes Avivy ds. rozwoju biznesu, opuści grupę. Jego obowiązki przejmą pozostali...


czytaj dalej

VIG Polska: Prof. Marek Belka w radach nadzorczych Compensy i InterRisk

5 września profesor Marek Belka, były prezes Rady Ministrów oraz Narodowego Banku Polskiego, dołączył do rad nadzorczych spółek ubezpieczeniowych...


czytaj dalej

JLT Re: Insurtech a tradycyjni reasekuratorzy

Start-upy z sektora insurtech wchodzą na rynek ubezpieczeń i reasekuracji, ale niekoniecznie jest to zjawisko groźne – taki wniosek płynie z...


czytaj dalej

Euler Hermes i Allianz: Niemiecka gospodarka wrzuca wyższy bieg

W pierwszym półroczu tego roku niemiecka gospodarka zdecydowanie przyspieszyła. W ujęciu rocznym wzrost PKB Niemiec wyniósł 2,7%, co stanowi wynik...


czytaj dalej

UOKiK ostrzega konsumentów przed Goldberg & Sons

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał ostrzeżenie konsumenckie, w którym przestrzegł przed działalnością firmy pośrednictwa...


czytaj dalej

Nationale-Nederlanden: Nowa kampania „Oczami matki”

22 września startuje nowa kampania marketingowa Nationale-Nederlanden „Oczami matki”. W ramach akcji prezentowana będzie oferta dla rodziców...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy