feed-image -

Aktualności
Rozmowy bez asekuracji: Kartą u agenta
środa, 20 czerwca 2018 08:47

19 czerwca ukazał się dwudziesty odcinek podcastu „Rozmowy bez asekuracji”. Gośćmi red. Aleksandry Wysockiej byli Cezary Świerszcz i Piotr Kujawa z firmy Bacca. Program zatytułowany „Kartą u agenta” był poświecony TubaPay – zintegrowanym płatnościom kartowym w ubezpieczeniach, opracowanym przez Bacca.

Add a comment
Więcej…
 
Allianz: Ubezpieczeniowe aspekty mundialu w Rosji
środa, 20 czerwca 2018 08:46

Przeprowadzanie zawodów sportowych, takich jak Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji, może wiązać się z wieloma zagrożeniami dla wszystkich zaangażowanych, niezależnie od tego, czy jest to światowe stowarzyszenie piłki nożnej, organizatorzy z kraju goszczącego, sponsorzy i nadawcy na całym świecie, czy piłkarze i fani.

Add a comment

Więcej…
 
Rzecznik Finansowy: Akcja „Przed wakacjami – co warto wiedzieć?”
środa, 20 czerwca 2018 08:45

Już po raz dziewiąty instytucje wspólnie przypominają konsumentom, o czym pamiętać w czasie urlopu. W przedsięwzięciu tradycyjnie bierze udział Rzecznik Finansowy. W swoich publikacjach radzi, jak wybrać dobre ubezpieczenie*.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Nowe odsłony pakietów podróżnych
środa, 20 czerwca 2018 08:43

Ergo Hestia poinformowała na Obiektywnym Forum Agentów, że w odpowiedzi na sugestie pośredników od 25 czerwca udostępni ulepszone wersje ubezpieczeń Ergo Podróż oraz Moja Podróż.

Add a comment

Więcej…
 
Prawo: Wątpliwości w OWU działają na korzyść ubezpieczającego
środa, 20 czerwca 2018 08:42

Z najnowszego wyroku Sądu Najwyższego wynika, że wykładnia OWU pozwalająca odmówić odszkodowania już po zajściu zdarzenia czy wypadku jest niedopuszczalna – wskazuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Sąd Najwyższy też chce regulacji zadośćuczynień
środa, 20 czerwca 2018 08:41

W najbliższych tygodniach wewnątrz rządu mają odbyć się rozmowy na temat postulowanych przez Sąd Najwyższy zmian w kodeksie cywilnym, które pozwoliłyby na określenie prawa do zadośćuczynienia bliskich poszkodowanych w stanie wegetatywnym, kręgu uprawnionych i warunków, jakie należy spełnić, aby móc starać się o takie świadczenia – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Provident będzie sprzedawać polisy AXA
środa, 20 czerwca 2018 08:11

W tym roku agenci firmy pożyczkowej Provident rozpoczną sprzedaż ubezpieczeń AXA – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Audyty termowizyjne w Ergo Hestii
środa, 20 czerwca 2018 08:11

Sopocka Ergo Hestia wdrożyła system kompleksowych audytów termowizyjnych – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Mundial w Rosji: Terroryzm i chuligaństwo odczuwalne w cenach polis
wtorek, 19 czerwca 2018 08:35

Ryzyko ataków terrorystycznych i szkód spowodowanych wybrykami chuligańskimi wywindowało w górę składki dla firm i zawodników za ubezpieczenie podczas piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji w porównaniu ze stawkami podczas poprzednich mistrzostw w Brazylii.

Ubezpieczona wartość wydarzenia przekracza 10 mld dol. Składki za ubezpieczenie od ataków terrorystycznych są ok. 10% wyższe niż w 2014 r. – podaje agencja Reuters, powołując się na wyliczenia ubezpieczycieli i brokerów. Właściciele stadionów, agencje biletowe, firmy cateringowe i zawodnicy oraz ich kluby znajdują się wśród ubezpieczających się przed ryzykami, do których zaliczają się m.in. odwołanie imprezy, porwanie, ataki cybernetyczne i urazy ciała.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczeniowe Regaty Charytatywne
wtorek, 19 czerwca 2018 08:34

Rozpoczęły się Ubezpieczeniowe Regaty Charytatywne w ramach V edycji Żeglarskich Mistrzostw Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych. W akcji można wziąć udział do 21 czerwca, kiedy to na Yacht Club Banquet odbędzie się wielki finał. Przekazując środki na konkretną załogę, można sprawić, by wygrała ona Regaty Charytatywne, a dodatkowo wspomóc szczytny cel. Zgodnie z zasadami akcji jeden wpłacony złoty to jedna mila.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 3286

Prudential: Sławomir Bełz dyrektorem sprzedaży agencyjnej

Sławomir Bełz został dyrektorem sprzedaży agencyjnej Prudential w Polsce. Swoje obowiązki pełni od 11 czerwca. Robert Zagata, dotychczasowy...


czytaj dalej

Friss: Krzysztof Jabłoński pokieruje rozwojem biznesu w regionie CEE

Z początkiem maja Krzysztof Jabłoński dołączył do zespołu Friss – globalnego dostawcy rozwiązań informatycznych w zakresie oprogramowania do...


czytaj dalej

VIG: Milion euro na rozwój pięciu innowacji

Vienna Insurance Group (VIG) rozstrzygnęła wewnętrzny konkurs na innowacyjne rozwiązania cyfrowe. W ramach inicjatywy VIG Xelerate grupa wybrała...


czytaj dalej

Lemonade: Pozew w imię standardów etycznych

Funkcjonująca z wykorzystaniem sztucznej inteligencji firma z branży insurtech, Lemonade Insurance Company, wniosła pozew przeciwko ONE Insurance,...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Koncentracja i stabilizacja w sektorze życiowym

W pierwszym kwartale tego roku rynek życiowy utrzymał, a nawet nieco zwiększył utrzymujący się od lat silny poziom koncentracji. Pięć największych...


czytaj dalej

Sotrender: Maj na ubezpieczeniowym Facebooku

Z najnowszej odsłony raportu „Facebook Trends” autorstwa firmy Sotrender wynika, że w maju największą liczbą fanów legitymowały się „Wrzucam na...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook