feed-image -

Aktualności
FedEx: Polisa nie pokryje strat z ataku Petyi na TNT Express
środa, 19 lipca 2017 08:37

FedEx Corp. złożył w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd roczne sprawozdanie za rok podatkowy 2017. Do formularza dołączone zostały dodatkowe informacje na temat czerwcowego ataku hakerskiego na światowe systemy informacyjne należącej do niego TNT Express B.V., spółki oferującej ekspresowe usługi transportowe i przewozowe oraz naziemną dostawę małych paczek.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia osobowe: Wspólna propozycja PZPN i PZU SA
środa, 19 lipca 2017 08:08

Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy z PZU SA i Kahlenberg Services przygotował ogólnopolski program sportowy w postaci ubezpieczenia NNW dla zawodników, bez względu na status, płeć czy wiek – podał portal Weszło!

Add a comment

Więcej…
 
Robert Lewandowski z polisą na 80 mln euro
środa, 19 lipca 2017 08:08

Na vlogu zamieszczonym na portalu internetowym „Super Expressu” Piotr Koźmiński ujawnił, że ubezpieczenie chroniące Roberta Lewandowskiego na wypadek zakończenia kariery wskutek urazu opiewa na sumę 340 mln zł.

Add a comment

Więcej…
 
Piotr Antkiewicz nowym prezesem KUKE
wtorek, 18 lipca 2017 09:36

17 lipca Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało Piotra Antkiewicza na stanowisko prezesa zarządu Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE). Nowy szef ubezpieczyciela ma 20-letnie doświadczenie w ubezpieczeniach, bankowości i zarządzaniu.

- Dynamicznie rozwijająca się polska gospodarka przechodzi transformację z gospodarki zorientowanej na import w kierunku zorientowanej na eksport. Rozwój eksportu jest jednym z priorytetów rządu i jednym z filarów Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Coraz więcej naszych firm, szczególnie w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw rozważa wejście na rynki zagraniczne. Dlatego rośnie rola KUKE, ale i wyzwania, które stoją przed tą instytucją. Wszystkie usprawnienia organizacyjne, jak również integracja w ramach Grupy PFR, sprawiają, że działania KUKE nabierają nowej dynamiki – powiedział Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister rozwoju i finansów.

Add a comment

Więcej…
 
Colonnade stawia na innowacyjność
wtorek, 18 lipca 2017 09:35

Polski rynek ubezpieczeniowy jest bardzo innowacyjny i ma duży potencjał wzrostu – podkreślają przedstawiciele Colonnade Insurance i zapowiadają całą paletę innowacyjnych produktów.

Add a comment

Więcej…
 
BZ WBK-Aviva: Locum Comfort w ofercie BZ WBK
wtorek, 18 lipca 2017 09:35

17 lipca BZ WBK-Aviva wprowadziło do oferty Banku Zachodniego WBK nową odsłonę ubezpieczenia domów i mieszkań Locum Comfort.

Add a comment

Więcej…
 
TU Europa: Polisy podróżne w ofercie rankomat.pl
wtorek, 18 lipca 2017 09:34

Oferta ubezpieczeń dostępnych w porównywarce rankomat.pl została wzbogacona o polisy podróżne Travel World i Sport & Fun z port folio TU Europa.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Pokolenie Y docenia ubezpieczenia grupowe
wtorek, 18 lipca 2017 09:28

Jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Nationale-Nederlanden, przy wyborze pracy dla polskich millenialsów niezwykle ważne są również elementy pozapłacowe, takie jak prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe na wypadek utraty zdrowia.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia: Podczas wakacji trzeba dbać o bezpieczeństwo
wtorek, 18 lipca 2017 09:27

Concordia Ubezpieczenia tłumaczy, w jaki sposób uchronić się od kradzieży rzeczy osobistych, np. portfela czy telefonu, oraz czy da się ubezpieczyć takie przedmioty.

Add a comment

Więcej…
 
EAP: Co zrobić, gdy lot jest opóźniony lub odwołany
wtorek, 18 lipca 2017 09:26

W związku z pełnią sezonu wakacyjnego Europ Assistance Polska przypomina turystom, co zrobić w przypadku znaczącego opóźnienia samolotu lub odwołania lotu oraz jakie prawa im przysługują.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 3025

Ergo Hestia: Grzegorz Szatkowski członkiem zarządu ds. ryzyka

18 lipca Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Grzegorza Szatkowskiego na stanowisko członka zarządu STUnŻ Hestia i...


czytaj dalej

Piotr Antkiewicz nowym prezesem KUKE

17 lipca Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało Piotra Antkiewicza na stanowisko prezesa zarządu Korporacji Ubezpieczeń Kredytów...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa: Akceptacja płatności walutą cyfrową

Payment21.com, procesor płatniczy walut cyfrowych zgodny ze standardem AML, ogłosił partnerstwo z Novis Poisťovňa, umożliwiające ubezpieczycielowi...


czytaj dalej

Francja: Telekomy wchodzą w bankowość online i ubezpieczenia

Francuski miliarder Patrick Drahi planuje uruchomienie wiosną 2019 r. banku online w krajach strefy euro, w których działa jego grupa...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Setny Punkt Standard. Będą kolejne

Ergo Hestia wspólnie z najlepszymi agentami ubezpieczeniowymi otworzyła już sto wystandaryzowanych punktów sprzedaży i obsługi klientów. Setny...


czytaj dalej

beinsured: „BACK TO THE FUTURE” II - Ubezpieczenia przyszłości

21 września w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się konferencja „BACK TO THE FUTURE” II – Ubezpieczenia przyszłości. Patronem medialnym...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy