feed-image -

Aktualności
PIU: Polisy dla sezonowych pracowników
czwartek, 13 lipca 2017 08:46

Polska Izba Ubezpieczeń zwraca uwagę osobom decydującym się na podjęcie wakacyjnej pracy zarobkowej za granicą, że zapominając o kosztach związanych z opieką medyczną w danym kraju, narażają się na ogromne straty.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Bezpieczne mieszkanie podczas wakacji
czwartek, 13 lipca 2017 08:45

Aviva radzi, aby przed wyjazdem na wakacyjny urlop sprawdzić, czy mieszkanie jest właściwie zabezpieczone i ubezpieczone.

Add a comment

Więcej…
 
mfind.pl: Kierowców czekają różne podwyżki
czwartek, 13 lipca 2017 08:44

Eksperci mfind.pl sprawdzili, za co w tym roku kierowcy płacą więcej i jakie podwyżki są jeszcze w planach.

Add a comment

Więcej…
 
KUKE chroni prawie 2% polskiego eksportu
czwartek, 13 lipca 2017 08:26

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) pokrywa ubezpieczeniami niecałe 2% polskiego eksportu. Jest to podobny wynik jak w przypadku zagranicznych odpowiedników towarzystwa – wynika z wywiadu „Rzeczpospolitej” z wiceprezesami KUKE, Piotrem Stolarczykiem i Januszem Władyczakiem.

Add a comment

Więcej…
 
MSP mogą korzystać z różnych opcji ochrony należności
czwartek, 13 lipca 2017 08:26

Małe i średnie przedsiębiorstwa mają do dyspozycji kilka możliwości ubezpieczenia swojego eksportu – zauważa „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Dobra historia kredytowa zapewni zniżkę w polisie
środa, 12 lipca 2017 08:46

W polskich ubezpieczeniach uzależnienie ceny polisy od historii kredytowej klienta należy jeszcze do rzadkości. Powoli jednak to się zmienia. Po styczniowym debiucie Bacca Risk Index na rynku pojawiła się wspólna oferta Biura Informacji Kredytowej, Europ Assistance Polska i BeforeYouGo, w ramach której klienci z dobrą historią kredytową w BIK mogą nabyć pakiety ubezpieczeń w niższej cenie.

Dane z rejestrów kredytowych są powszechnie wykorzystywane do szacowania ryzyka ubezpieczeniowego na rynkach zagranicznych, m.in. w USA. Z danych Federalnej Komisji Handlu (FTC) przytoczonych w analizie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego i BIK* wynika, że wiarygodność finansowa jest dobrym wyznacznikiem prawdopodobieństwa zgłaszania roszczeń z tytułu ubezpieczenia. Ludzie z dobrymi nawykami kredytowymi na co dzień zachowują się uważniej – wykazują staranność w zachowaniu bezpieczeństwa wobec siebie i składników swojego majątku.

Add a comment

Więcej…
 
Serbia: Wypadek polskiego autokaru
środa, 12 lipca 2017 08:45

11 lipca w pobliżu miejscowości Subotica w Serbii doszło do wypadku polskiego autokaru. W zdarzeniu ucierpieli polscy obywatele.

Add a comment

Więcej…
 
MojeBankowanie.pl: PZU, UNIQA i Warta najlepsze w kanałach zdalnych
środa, 12 lipca 2017 08:44

W czerwcu i lipcu eksperci portalu MojeBankowanie.pl w ramach 3. edycji Instytucji Roku zbadali jakość obsługi w zdalnych kanałach kontaktu. W ubezpieczeniach najlepiej wypadły PZU, UNIQA i Warta.

Add a comment

Więcej…
 
Rainbow Tours: Nowa, zwiększona gwarancja ubezpieczeniowa
środa, 12 lipca 2017 08:44

10 lipca TU Europa udzieliło Rainbow Tours gwarancji ubezpieczeniowej, która stanowi uzupełnienie sumy do gwarancji udzielonej na podstawie umowy z 11 sierpnia ub.r. dotyczącej pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju, a także wpłat poniesionych przez klientów za imprezę turystyczną.

Add a comment

Więcej…
 
Grupa PZU: Dni Otwarte Pekao SA
środa, 12 lipca 2017 08:42

W ramach rozwijania współpracy pomiędzy PZU i Pekao SA w dniach 17-19 lipca w 15 największych jednostkach Grupy PZU na terenie całego kraju odbędą się Dni Otwarte Pekao SA. Bank przygotował dla pracowników PZU specjalną ofertę promocyjną.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 3025

Ergo Hestia: Grzegorz Szatkowski członkiem zarządu ds. ryzyka

18 lipca Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Grzegorza Szatkowskiego na stanowisko członka zarządu STUnŻ Hestia i...


czytaj dalej

Piotr Antkiewicz nowym prezesem KUKE

17 lipca Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało Piotra Antkiewicza na stanowisko prezesa zarządu Korporacji Ubezpieczeń Kredytów...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa: Akceptacja płatności walutą cyfrową

Payment21.com, procesor płatniczy walut cyfrowych zgodny ze standardem AML, ogłosił partnerstwo z Novis Poisťovňa, umożliwiające ubezpieczycielowi...


czytaj dalej

Francja: Telekomy wchodzą w bankowość online i ubezpieczenia

Francuski miliarder Patrick Drahi planuje uruchomienie wiosną 2019 r. banku online w krajach strefy euro, w których działa jego grupa...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Setny Punkt Standard. Będą kolejne

Ergo Hestia wspólnie z najlepszymi agentami ubezpieczeniowymi otworzyła już sto wystandaryzowanych punktów sprzedaży i obsługi klientów. Setny...


czytaj dalej

beinsured: „BACK TO THE FUTURE” II - Ubezpieczenia przyszłości

21 września w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się konferencja „BACK TO THE FUTURE” II – Ubezpieczenia przyszłości. Patronem medialnym...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy