feed-image -

Aktualności
EAP: Podejście internautów do bezpieczeństwa w sieci
poniedziałek, 22 maja 2017 08:56

75% polskich uczestników badania „Internauci w cyberprzestrzeni” przeprowadzonego na zlecenie Europ Assistance nie obawia się korzystania z internetu. Jednocześnie 1/3 nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach .

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Inauguracja Uniwersytetu Likwidacji Szkód
poniedziałek, 22 maja 2017 08:55

19 maja w auli Collegium Maius w Lublinie odbyła się inauguracja Uniwersytetu Likwidacji Szkód Generali, nowego kompleksowego projektu szkoleniowego przeznaczonego dla najmłodszych stażem pracowników pionu likwidacji szkód Generali Polska.

Add a comment

Więcej…
 
Signal Iduna osiągnęła próg rentowności
poniedziałek, 22 maja 2017 08:54

Na koniec 2016 roku, dzięki optymalizacji działań, obie spółki Signal Iduna w Polsce poprawiły swoje wyniki finansowe netto, osiągając próg rentowności. Łączny wzrost składki przypisanej brutto w obu spółkach (bez bancassurance) wyniósł 15%.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Kampania ubezpieczenia PZU Dom
poniedziałek, 22 maja 2017 08:53

20 maja wystartowała kampania marketingowa PZU, w której firma promuje swoje ubezpieczenie mieszkaniowe PZU Dom.

Add a comment

Więcej…
 
CUK Ubezpieczenia: O czym powinien pamiętać rowerzysta
poniedziałek, 22 maja 2017 08:52

Jazda rowerem niesie ze sobą pewne zagrożenia – w ubiegłym roku w 14% spośród wszystkich kolizji na polskich drogach brali udział rowerzyści. Posiadacze rowerów muszą zmierzyć się także z ryzykiem kradzieży i zdarzeń losowych.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Bezpieczeństwo podczas letnich festiwali
poniedziałek, 22 maja 2017 08:51

W związku z rozpoczęciem sezonu festiwali muzycznych Aviva radzi rodzicom, jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci udających się na tego typu imprezy.

Add a comment

Więcej…
 
Nowy, szerszy zakres ochrony polisy Warta Ochrona
poniedziałek, 22 maja 2017 08:51

Wyniki sprzedaży ubezpieczenia na życie Warta Ochrona skłoniły Wartę do poszerzenia jego zakresu ochrony. Teraz polisa pozwala zabezpieczyć finansowo rodzinę w kluczowych obszarach życia.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes: Spadek zysku, ale ochrona rentowności
poniedziałek, 22 maja 2017 08:50

Ubezpieczyciel kredytu kupieckiego Euler Hermes odnotował za I kw. 2017 r. niższy przychód netto, ale ponieważ firma wdrożyła środki ochrony rentowności, współczynnik łączony uległ poprawie.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Renesans ochronnych „życiówek”
poniedziałek, 22 maja 2017 08:47

Przedstawiciele towarzystw twierdzą, że w Polsce rośnie zainteresowanie ochronnymi polisami życiowymi. Wzrostowi ich popularności sprzyja coraz bardziej zróżnicowana i elastyczna oferta produktowa – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
TFG: 11 mln zł na zabezpieczenie polskich turystów
poniedziałek, 22 maja 2017 08:47

Nadchodzące lato będzie pierwszym sezonem turystycznym, podczas którego klienci polskich organizatorów turystyki zostaną objęci dodatkową ochroną na wypadek niewypłacalności, nieograniczoną żadną górną kwotą. Dotychczasowe zabezpieczenia w postaci gwarancji ubezpieczeniowych bądź bankowych, opiewające na konkretną sumę wyliczaną na podstawie obrotów, zostały uzupełnione przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG). W razie niewypłacalności organizatora turystyki, wypłaty z funduszu pokryją więc wszystkie zobowiązania wobec klientów.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 2983

PZU SA: Andrzej Jaworski zrezygnował z członkostwa w zarządzie

29 maja PZU SA poinformował, że członek jego zarządu Andrzej Jaworski złożył rezygnację z pełnionej funkcji i w tym samym dniu jego mandat wygasł.

...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Robert Pusz nowym członkiem zarządu

18 maja Aegon Polska poinformował o powołaniu Roberta Pusza na stanowisko członka zarządu Aegon Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. Z ramienia...


czytaj dalej

Bermudy: Sirius przejęła IMG

Firma Sirius International Insurance Group, globalna spółka reasekuracyjna specjalizująca się w ubezpieczeniach wypadkowych i zdrowotnych,...


czytaj dalej

Lloyd’s: Konsorcjum dla ubezpieczeń ryzyka politycznego w Azji

Trzech czołowych ubezpieczycieli z rynku Lloyd’s połączyło siły, aby utworzyć konsorcjum do obsługi ryzyka politycznego w Azji, oferujące...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Polscy millenialsi są dość tradycyjni

Z majowego badania „Insurtech oczami millenialsów”, przeprowadzonego na zlecenie TU Europa przez IMAS International, wynika, że takie narzędzia,...


czytaj dalej

Atradius: Szósta edycja Customer Panelu

25 maja w Warszawie odbyła się szósta edycja Customer Panel – wydarzenia organizowanego przez Atradius dla polskich klientów. Podczas imprezy w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy