feed-image -

Reklama

Aktualności
Unum i Santander: Akcja krwiodawstwa
wtorek, 10 września 2019 08:35

6 września Unum Życie, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie oraz przy wsparciu Fundacji Santander, zorganizowało w swojej siedzibie akcję krwiodawstwa, zbierając w sumie ponad 11 litrów krwi.

Add a comment

Więcej…
 
TUW „TUW” i InterRisk: Bieg charytatywny „Wspólnie możemy więcej”
wtorek, 10 września 2019 08:35

5 września ze wspólnej inicjatywy TUW „TUW” oraz InterRisk odbył się bieg charytatywny „Wspólnie możemy więcej”. Celem przedsięwzięcia było zebranie środków na leczenie i rehabilitację Poli, Michała, Kuby i Bartka.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: O czym pamiętać przed zakupem NNW dla dziecka
wtorek, 10 września 2019 08:35

Eksperci Nationale-Nederlanden sporządzili listę najistotniejszych informacji, o których powinni pamiętać rodzice przed zakupem NNW dla dziecka.

Add a comment

Więcej…
 
Bahamy: Straty po Dorianie
wtorek, 10 września 2019 08:34

Huragan Dorian spowodował na Bahamach straty ubezpieczone i nieubezpieczone szacowane na 7 mld dol. przez firmę modelowania ryzyka katastroficznego Karen Clark & Company (KCC). Szacunki nie obejmują szkód w infrastrukturze i komunikacyjnych.

Add a comment

Więcej…
 
Spółka PZU i Orlenu zacznie działać już jesienią
wtorek, 10 września 2019 08:33

Wspólny podmiot PKN Orlen i Grupy PZU rozpocznie działalność jesienią – podał press.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Nowości w ofercie i automatyzacja w Unum Życie
wtorek, 10 września 2019 08:32

W ofercie Unum Życie pojawią się ubezpieczenia grupowe zabezpieczające przed trwałą niezdolnością do pracy – informuje Polityka Insight (PI).

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Użytkownicy jednośladów coraz chętniej się ubezpieczają
wtorek, 10 września 2019 08:32

Rozgłos medialny towarzyszący wypadkom z udziałem hulajnóg wpłynął na wzrost zainteresowania ubezpieczeniami OC i NNW, chroniącymi ich użytkowników przed odpowiedzialnością oraz skutkami szkód – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Wydarzenia Miesiąca – Sierpień 2019
poniedziałek, 09 września 2019 08:52

Przełomowy wyrok warszawskiego sądu, Unilink, wprowadzona przez UNIQA usługa samodzielnej likwidacji szkód wynikających z zalania oraz Małgorzata Makulska – tak przedstawia się lista wyróżnień w najnowszej odsłonie cyklicznego zestawienia „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE i TEMAT MIESIĄCA – wyrok warszawskiego Sądu Apelacyjnego uznający, że polisa z UFK z absolutną dominacją elementu inwestycyjnego nie jest umową ubezpieczenia i jako taka jest nieważna, a klientowi należy się zwrot całości wpłaconej kwoty składek – za przełomowe rozstrzygnięcie w sporach sądowych dotyczących „uefek”, mogące mieć istotne konsekwencje dla całego rynku ubezpieczeniowego.  

Add a comment

Więcej…
 
Insurance Forum: Panel zdrowotny z udziałem „Gazety Ubezpieczeniowej”
poniedziałek, 09 września 2019 08:49

16 października rozpocznie się czternasta już edycja Insurance Forum. Jednym z elementów drugiego dnia konferencji będzie panel dyskusyjny zatytułowany „Najważniejsze trendy w sektorze ubezpieczeń zdrowotnych”, który poprowadzi Aleksandra Emilia Wysocka, redaktor naczelna „Gazety Ubezpieczeniowej” – patrona medialnego wydarzenia.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Omnikanałowość jako sposób na likwidację barier
poniedziałek, 09 września 2019 08:48

Szybko zmieniająca się rzeczywistość codziennie stawia przed ubezpieczycielami nowe wyzwania, które wraz z istniejącymi już problemami utrudniają zakładom podbój rynku. Stąd też towarzystwa stale poszukują narzędzi, które umożliwią im pokonanie wspomnianych przeszkód i pozwolą na swobodny rozwój. Najnowszą koncepcją jest postawienie na omnikanałowość.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 3602

DWF Poland: Paweł Stykowski na czele praktyki ubezpieczeniowej

We wrześniu do DWF Poland dołączył Paweł Stykowski. W polskim oddziale kancelarii objął stanowisko local partnera. Jego zadaniem będzie...


czytaj dalej

Colonnade Insurance: Grzegorz Kulik nowym dyrektorem generalnym

Po niecałych trzech miesiącach od rezygnacji z zajmowanej funkcji wiceprezesa zarządu spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska Grzegorz Kulik objął...


czytaj dalej

Marsh: Menadżerowie poświęcają niewiele czasu na zarządzanie cyberryzykiem

Większość członków zarządu lub kadry kierowniczej odpowiedzialnej za zarządzanie ryzykiem cybernetycznym w swojej organizacji poświęca nie więcej...


czytaj dalej

Allianz: Spadek zasobów finansowych w krajach rozwiniętych i wschodzących

W 2018 roku zasoby finansowe w krajach rozwiniętych i wschodzących po raz pierwszy od czasu kryzysu finansowego z 2008 r. zanotowały symultaniczny...


czytaj dalej

PIU: Coraz bliżej 3 mln osób objętych ochroną w ramach polisy zdrowotnej

Wartość rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych nadal rośnie. Szybko zwiększa się też grono Polaków objętych ochroną w ramach tego typu polis.

czytaj dalej

Ubea.pl: Zmiany w rankingu

W sierpniu doszło do kilku zmian w rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl, opartego na kalkulacjach sporządzonych przez użytkowników...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook