feed-image -

Aktualności
EAP: Przed sezonem rowerowym warto zadbać o bezpieczeństwo
czwartek, 23 marca 2017 09:52

W związku z rozpoczęciem wiosennego sezonu rowerowego Europ Assistance Polska (EAP) przypomina rowerzystom, że zanim wsiądą na swoje jednoślady, powinni odpowiednio przygotować je do jazdy i zadbać o właściwe ubezpieczenie.

Add a comment

Więcej…
 
mfind.pl: „City break” zazwyczaj bez polisy turystycznej
czwartek, 23 marca 2017 09:51

Coraz więcej polskich turystów wybiera tzw. city break, czyli kilkudniowe wypady do zagranicznych miast. Niewielu z nich decyduje się na wykupienie polisy turystycznej – wynika z ustaleń ekspertów porównywarki ubezpieczeń mfind.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Polisa grupowa zwiększy lojalność pracowników
czwartek, 23 marca 2017 09:49

Właściciele małych firm, specjalizujących się w usługach profesjonalnych, mają często problem ze znalezieniem utalentowanych i wartościowych pracowników. Stają przed wyborem czy zaoferować im atrakcyjne benefity kosztem zysków firmy, czy narazić się na utratę najlepszych podwładnych. Okazuje się, że poświęcając niewiele czasu i pieniędzy, decydując się chociażby na ubezpieczenie grupowe, nawet w małej firmie można zwiększyć lojalność pracowników bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a tym samym skutecznie konkurować o talenty z największymi korporacjami.  

Add a comment

Więcej…
 
Village Capital i fundacja MetLife pomogą fintechom
czwartek, 23 marca 2017 09:49

Village Capital we współpracy z fundacją MetLife rozpoczął realizację wieloletniego programu, którego celem jest budowa środowiska start-upów działających na rzecz włączenia finansowego w Polsce, Ukrainie, Turcji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także wspomaganie najlepszych start-upów technologicznych w sektorze finansowym w każdym z tych państw.

Add a comment

Więcej…
 
PZU zaoferuje firmom monitoring dronów
czwartek, 23 marca 2017 09:47

W wywiadzie dla #RZECZoBIZNESIE Roman Pałac, członek zarządu PZU Życie, zapowiedział, że PZU wkrótce wprowadzi usługę wykorzystania dronów do zabezpieczenia obiektów przez zagrożeniami zewnętrznymi – podała „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Sektor pozakomunikacyjny polem rywalizacji
czwartek, 23 marca 2017 09:38

Utrzymujące się duże straty w segmencie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm.) sprawiły, że ubezpieczyciele chcą ograniczyć udział tych polis w swoich portfelach i postawić na inne produkty ochronne – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Wielka Brytania: Kierowcy zapłacą więcej za ubezpieczenie
czwartek, 23 marca 2017 09:38

20 marca w Wielkiej Brytanii weszła w życie ustawa, której skutkiem ma być potężny wzrost stawek w ubezpieczeniach komunikacyjnych dla młodych oraz starszych wiekiem kierowców – podał dobryruch.co.uk.

Add a comment

Więcej…
 
Rząd przyjął nowelę do ustawy o ubezpieczeniach upraw
środa, 22 marca 2017 09:54

21 marca Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich oraz podjęła uchwałę w sprawie udzielenia zgody na dokonanie notyfikacji Komisji Europejskiej projektu zmiany programu pomocowego w zakresie dopłat do składek w tych produktach ochronnych.

We wspomnianych powyżej aktach przedłożonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaproponowano zmiany umożliwiające ubezpieczenie upraw rolnych od pełnego pakietu ryzyk albo od jednego lub kilku rodzajów ryzyka (wybranych przez producenta rolnego) przy zachowaniu możliwości skorzystania przez niego z dopłaty do składki z budżetu państwa na maksymalnym poziomie. W obecnym roku pułap ten wynosi 65%. Ten mechanizm będzie dotyczyć najbardziej powszechnych upraw rolnych takich jak: zboża, rzepak, ziemniaki, kukurydza, rośliny strączkowe, buraki cukrowe. Zdaniem autorów projektu nowelizacji, nowe rozwiązania przyczynią się do poprawy konkurencyjności gospodarstw rolnych przez ograniczenie ryzyka utraty przychodów w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych.

Add a comment

Więcej…
 
Link4: Polisomat na lotnisku w Modlinie
środa, 22 marca 2017 09:54

Link4 uruchomił swój pierwszy polisomat, w którym można kupić ubezpieczenie podróżne. Sprzęt stanął w hali odlotów na lotnisku w Modlinie. Wkrótce pojawią się kolejne tego typu urządzenia na innych polskich lotniskach.

Add a comment

Więcej…
 
TUW: 25 lat działalności na rynku
środa, 22 marca 2017 09:53

16 marca minęło równo 25 lat od wystawienia pierwszej polisy przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 2935

Votum: Bartłomiej Krupa zastąpi Dariusza Czyża na stanowisku prezesaDariusz Czyż
Bartłomiej Krupa

28 marca prezesa zarządu Votum Dariusz Czyż złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Jego następca zostanie wiceprezes...


czytaj dalej

PZU: Maciej Rapkiewicz członkiem zarządu odpowiedzialnym za ryzyko

28 marca Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Macieja Rapkiewicza na stanowisko członka zarządu PZU SA i PZU...


czytaj dalej

Lloyd’s otworzy firmę ubezpieczeniową w Brukseli

Lloyd’s – specjalistyczny rynek ubezpieczeniowo-reasekuracyjny zapowiedział utworzenie nowego towarzystwa ubezpieczeń z siedzibą w Brukseli. CEO...


czytaj dalej

S&P: Wiarygodność finansowa europejskich ubezpieczycieli

Dla europejskich ubezpieczycieli 2017 r. może być przełomowy. Sposób ich reagowania na ultra-niskie stopy procentowe, trudne warunki ekonomiczne w...


czytaj dalej

S&P: PZU nadal z oceną „A-”

Agencja Standard&Poor’s podtrzymała rating kredytowy PZU na poziomie „A-”, najwyższym możliwym do osiągnięcia dla polskiej spółki. Perspektywa...


czytaj dalej

PIU: Warsztaty poświęcone ubezpieczeniom ochrony prawnej

Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) organizuje bezpłatne warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej w Toruniu i Gdańsku.

Warsztaty w Gdańsku odbędą się w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy