feed-image -

Reklama

Aktualności
Ruszyła nowa kampania informacyjna o PPK
środa, 06 listopada 2019 23:10

4 listopada rusza kampania informacyjna o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK), zaplanowana w ramach porozumienia o współpracy w zakresie informowania o PPK. Wspólne działania mają na celu rozpowszechnienie rzetelnych informacji na temat Planów.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Dla większości ojców dziecko jest na pierwszym planie
środa, 06 listopada 2019 23:09

Z badań Nationale-Nederlanden wynika, że prawie 40% respondentów uważa, że po pojawieniu się dziecka mniej czasu poświęca swojej karierze. Zjawisko to wciąż częściej dotyczy matek niż ojców – prawie co druga kobieta pracuje mniej, podczas gdy dotyczy to blisko jednej trzeciej mężczyzn.

Add a comment

Więcej…
 
Maroko: Afrykańska ekspansja brokera
środa, 06 listopada 2019 23:09

Marokańska firma brokerska ASK Gras Savoye negocjuje swoją obecność w większej części Afryki Zachodniej, a następnie zamierza wejść do anglojęzycznych krajów afrykańskich – ujawniła plany dyrektor generalna Naima Smires. Wyjaśniła, że planowana ekspansja jest następstwem zawartej we wrześniu przez ASK Gras Savoye umowy o nabyciu afrykańskich udziałów globalnego giganta brokerskiego Willis Towers Watson.

Add a comment

Więcej…
 
PIU: Ubezpieczeniowe rekomendacje dla nowego parlamentu
środa, 06 listopada 2019 09:48

Zdrowie, regulacja zadośćuczynień i branży odszkodowawczej, bezpieczeństwo ruchu drogowego, prewencja katastroficzna – to najistotniejsze zadania z ubezpieczeniowego punktu widzenia, jakie według Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU) stoją przed parlamentem nowej kadencji.

W ocenie Jana Grzegorza Prądzyńskiego, prezesa zarządu PIU, szczególnie istotnym tematem, jakim powinien zająć się nowy rząd i parlament, jest ochrona zdrowia, a zwłaszcza zwiększenie efektywności wydatków na opiekę zdrowotną, szczególnie prywatnych. Szef Izby przypomniał, że oprócz ponad 100 mld złotych wydawanych na ochronę zdrowia z kasy publicznej, prywatne nakłady wynoszą już ponad 50 mld zł.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: KNF zgodziła się na działalność Polski Gaz TUWnŻ
środa, 06 listopada 2019 09:47

Na polskim rynku ubezpieczeń pojawi się nowy gracz – Polski Gaz Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych na Życie (TUWnŻ).

Add a comment
Więcej…
 
Signal Iduna: Adam Malinowski dołączył do zarządu
środa, 06 listopada 2019 09:47

Z dniem 1 listopada do zarządu polskich spółek Signal Iduna w Polsce dołączył Adam Malinowski, obejmując stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za obszar sprzedaży, marketingu i Service Center.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Pomoc przy opracowaniu i wdrażaniu BCM
środa, 06 listopada 2019 09:46

27% organizacji najbardziej obawia się ryzyk związanych z technologiami, czyli awarii, pożarów czy ograniczenia dostępu – wynika z badania przeprowadzonego podczas konferencji „BCM – od czego zacząć i jak przejść do wdrożenia” zorganizowanej przez Generali Polska.

Add a comment

Więcej…
 
Insly: Jak stworzyć atrakcyjne miejsce pracy w multiagencji
środa, 06 listopada 2019 09:45

8 listopada odbędzie się zorganizowany przez Insly webinar zatytułowany „Jak stworzyć atrakcyjne miejsce pracy w multiagencji?”. W szkoleniu weźmie udział Adam Kubicki, znany ekspert, który od 1995 roku działa na rynku ubezpieczeniowym.

Add a comment

Więcej…
 
MetLife: Rozstrzygnięcie w konkursie „Każdy ważny w pracy”
środa, 06 listopada 2019 09:44

Katalog Marzeń, DrTusz i Maio Software House – te firmy zostały laureatami zorganizowanego przez MetLife konkursu „Każdy ważny w pracy”*.

Add a comment

Więcej…
 
Aegon: Raport o kosztach studiowania
środa, 06 listopada 2019 09:44

W raporcie „Koszty studiowania w Polsce i za granicą” Aegon wskazał m.in., które kierunki studiów dają najwyższe szanse na dobrą pracę oraz odpowiedział na pytanie, czy wybrać uczelnię w Polsce czy za granicą.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 3642

Digital Care: Piotr Kuszewski nowym członkiem zarządu

Z dniem 2 października do zarządu Digital Care dołączył Piotr Kuszewski. Rozszerzenie składu organu jest związane z ekspansją spółki na rynki...


czytaj dalej

Supra Brokers: Rafał Holanowski przestał pełnić funkcję prezesa

Firma brokerska Supra Brokers poinformowała, że wraz z wkroczeniem w nowy etap rozwoju, którego kierunek wyznacza ekspansja na nowe rynki i nowe...


czytaj dalej

Niemcy: Zmiany w kierownictwie spółek Allianz

Allianz Global Corporate & Specialty SE (AGCS) i Allianz Deutschland AG ogłosiły zmiany w kierownictwie, które wejdą w życie 1 grudnia 2019 r.


czytaj dalej

WTW: Employee experience przyczynia się do sukcesu finansowego firmy

Nowe badanie Willis Towers Watson (WTW), zrealizowane przy wsparciu zaawansowanych narzędzi analitycznych, pokazało silny związek...
czytaj dalej

Unum Życie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019

Unum Życie zostało wyróżnione przez Kincentric tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019 w Polsce (Kincentric Best Employer). To już siódme takie...
czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Będzie trudniej o ochronę należności

Pogorszenie globalnej sytuacji gospodarczej i wzrost napięć w handlu międzynarodowym sygnalizowane przez członków Unii Berneńskiej może utrudnić...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook